سایبان فنری چیست – انواع سایبان فنری

ایران سایبان با افتخار اعلام میکند برترین کیفیت را به مشتریان عرضه مینماید صادرات محصولات ما به اروپا گواه این مدعاست. همین امر باعث شده تا این نوع از سایبان ها بسیار محبوب بوده و مشتریان زیادی درخواست نصب سایبان بازویی را دارند. از همین رو سایبان های برقی کاربرد و کارایی بسیار زیادی دارند و از محبوبیت بسیار خوبی برخوردار گشته اند. وزن سبکی دارند و از این رو به راحتی قابلیت فرم سایبان برقی شاهد پذیری دارند. سایبان بازویی را شرکت ایران سایبان هم به صورت دستی و هم به صورت برقی تولید مینماید. اگرچه موضوع تأثیر متقابل طراحی شهری و جریان باد شهری از دهه ۵۰ قرن بیستم مورد توجه ویژه متخصصین قرار گرفته، در ایران با وجود تجربههای غنی در شهرهای تاریخی، این موضوع به خوبی مورد کاوش قرار نگرفتهاست. اگر زمانی مشکلی برای سایبان به وجود آمد خریداران می توانند با ضمانت نامه مشکل را بر طرف کنند.

همچنین تغییر زوایای سایبان های بازویی در کمترین زمان ممکن امکانپذیر است؛ از اینرو می توانید در ساعت مختلف روز از این سایبان ها استفاده کنید. سایه بان بازویی چه ویژگی هایی دارد؟ این سایه بان دو طرفه به دلیل حالت تاشویی که دارد می تواند در جلوی پنجره نیز نصب گردد.این سایه بان ها در انواع مختلفی موجود هستند طرح های متفاوتی دارند و شما می توانید به راحتی بر حسب سلیقه هر کدام را که می پسندید انتخاب نمایید.از طرف دیگر از سایبان دو طرفه بر روی استخرهای روباز، کافی شاپ ها، رستوران هایی که در فضای باز قرار دارند و دیگر موارد استفاده می شود.

فولادهای مارتنزیتی: در استاندارد EN 10088-1 و EN 10302 فولادهای زنگنزن مارتنزیتی در رده فولادهای مقاوم به خزش قرار گرفتهاند. اگر می خواهید از تنوع این وسیله، مشخصات، موارد تاثیر گزار در قیمت و سایر اطلاعات مفید دیگر مطلع شوید، در ادامه کلیه این موضوعات مورد بررسی قرار گرفته اند. با توجه به اسکلت آلومینیومی این نوع از سایه بان ها، رطوبت هیچ گونه تاثیر منفی بر روی این نوع سایبان ها نمی گذارد. موتور الکتریکی از دیگر عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت سایبان اتوماتیک می باشد. سایه بان بازویی با نامهای سایبان فنری،سایبان جکی و سایبان زنجیری نیز شناخته میشود.در صورتی که این نوع سایبان مجهز به موتور برقی گردد به آن سایبان برقی و در صورتی که علاوه بر موتور برقی مجهز به سنسورهای باد و لرزش و … اول آنکه این نوع سایه بان با نامهای سایبان جکی،سایبان فنری،سایبان اتوماتیک،سایبان بازشو،سایبان هشتی و … یا میتوانید این نوع سایبان را به عنوان سایبان ویلا مورد بهره برداری قراردهید.یا این که با استفاده از این سایه بان ها بر روی میز های کافی شاپ، از تابش نور خورشید بر روی میز جلوگیری کنید.معمولا سایبان برقی دو طرفه برای فضاهای باز مورد استفاده قرارمیگیرند .چرا که برای فضاهایی که بتواند برای اتصال سایبان برقی از دیوار استفاده نمود استفاده از سایبان برقی توصیه میشود و قطعا استفاده از سایبان برقی دو طرفه بی مورد است .از این نوع سایبان زمانی استفاده میشوند که شما خواهان سطح پوشش بیشتری از سایبان باشید چرا که در سایبان برقی دو طرفه امکان تولید تا دهنه 6 متر و بازشو تا 6.60 سانت میسر میباشد .لازم به ذکر است متراژهای کوچکتر از این اندازه و سیستم استفاده از سایبان بازویی بجای سایبان برقی دو طرفه نیز در این موارد قابل اجراست.سایبان برقی دو طرفه در بازار با نام سایبان خورجینی و سایبان بازویی دو طرفه نیز نامیده میشود.

سایبان مغازه بازویی می تواند به منظور جلوگیری از ورود آفتاب به داخل مغازه مورد استفاده قرار بگیرد. مجموعه تولیدی ایران سایبان با توجه به رسالت خود در این مطلب سعی نموده اطلاعات مفیدی در خصوص سایبان جکی بازویی در اختیار بازدیدکنندگان محترم، جهت انتخاب این نوع سایبان قراردهد.تکنولوژی ساخت سایبان متحرک بازویی در کشورهایی چون کره،فرانسه،ایتالیا، ترکیه و چین وجود داشته و این نوع سایبان ابتدا در سالیان گذشته بصورت وارداتی مورد مصرف در کشورمان قرار میگرفت. سایبان برقی بازویی در تمام مدلهای اروپایی با اسکلت آلومینیومی و مفاصل دایکاست شده تا استاندارد دهنه 6 متر و بازشو 2.50 و 2.80 تولید و عرضه میشود ما نیز در مجموعه ایران سایبان طبق استانداردهای روز اروپا اسکلت با آلومینیوم سنگین ،مفاصل دایکاستی و قطعات با کیفیت طراحی و تولید نمودیم دقت و وسواس ما در تولید اسکلت به قدری بالا بوده که حتی تک تک پیچها نیز بجای پیچهای معمولی موجود، پیچهای فولادی در نظر گرفته شده اند.

در غیر این صورت روکش پارچه ای دارای عملکرد و کارایی مناسبی نیست و به زودی در برابر تابش نور خورشید یا بارش برف و باران آسیب می بیند و از بین می رود. بدین ترتیب معمولا سایه بان بازویی دارای محبوبیت بسیار بیشتری نسبت به سایر سایبان ها می باشد. حتی امکان چاپ تبلیغات شما به راحتی روی این نوع سایبان مغازه وجود دارد چرا که در مجموعه ایران سایبان دستگاه چاپ مختص به این امر در نظر گرفته شده و مطمئنا با توجه به در اختیار بودن طراحان حرفه ای نظر شما جلب خواهد شد. زمان تحویل انواع چادر بازویی،سایبان برقی،سایبان کالسکه ای و انواع چتر ،حداکثر 3 روز کاری پس از ثبت سفارش در ایران سایبان میباشد.

نام های مختلف سایبان بازویی به شرح زیر می باشد: سایبان بازویی، سایبان اتوماتیک، سایبان بازشو، سایبان سیم بکسلی، سایبان مفصلی، سایبان فنری و حتی سایبان برقی. با کمک متخصصین جوان کشورمان در مجموعه تولیدی ایران سایبان موفق به بومی سازی این نوع سایبان شدیم و روز به روز بر روی کیفیت محصول تولیدی خود تفکر نموده و بروز رسانی های لازم را انجام دادیم تا به این نوع سایبان بازویی ایران سایبان برسیم. در اصل سایبان بازویی مدل پایه ای سایبان ها میباشد که در کارگاه تولیدی ایران سایبان با توجه به سفارش مشتری امکان اضافه نمودن آپشنهایی روی آن وجود دارد .

دو طرفه نیز در این موارد قابل اجراست.

همین موضوع باعث شده تا هر روز بر تعداد مصرف کنندگان سایه بان بازویی افزوده شود. مجموعه ایران سایبان با بهترین قیمت، با کیفیت ترین نمونه از سایبان ها را تولید و در اختیار مصرف کننده قرار می دهد تا بتواند رضایت مشتریان را جلب کند. تا مصرف کننده از این نوع سایبان ها رضایت کامل داشته باشد. قوطی اصلی سازنده، تنظیم کننده ها و نگهدارنده ها از جمله یراق آلات سایبان برقی می باشند. همچنین خطرات استفاده از این مواد را برطرف می نماید. سقف جمع شو برقی این قابلیت را دارد به صورت هوشمند عمل نماید و کاملا اتوماتیک باز و بسته شود. از جنسهایی که قبلتر نیز ذکر شد، هر کدام مزایا و معایب خاص خودشان را داشته و بستگی به این خواهند داشت که محل زندگی شما، چه شرایط آب و هوایی دارد. همان طور که پیش تر نیز گفته شد، وجود سایبان در تراس و پاسیو سبب می شود، تا شما یک گلخانه کوچک در این فضا برای خود ایجاد کنید.

از طرف دیگر می توان به عنوان سایه بان مغازه استفاده شود. سایبان های بازویی ایران سایبان بصورت استاندارد بین دهنه های 3 تا 6 متر و با بازشوندگی 2.5 متر،2.80 سانت قابل تولید و عرضه میباشد.برای روکش سایه بان بازویی مجموعه ایران سایبان از روکش دو طرف پی وی سی کره ای، روکش نانو و روکش اسپانیایی استفاده مینماید. فقط کافیست به سایت ایران سایبان مراجعه و پس از مطالعه اطلاعات موجود درسایت از کارشناسان حرفه ای ما مشاوره رایگان دریافت نمایید .

دیوار سنگین در این سامانه حرارت خورشید بهطور مستقیم توسط دیواری که ظرفیت حرارتی بالایی دارد مثل یک (دیوار بتنی) ذخیره شده و در فضاهای داخلی پخش میشود. در فصلهای گرما که هوا بسیار گرم شده و تابش نور خورشید شدت میگیرد، ممکن است تا محصولات برخی مغازهها مانند بستنی فروشی، میوه فروشی، سوپرمارکت و … بدین ترتیب برای مدت زمانی بسیار طولانی بدون این که سایبان اتوماتیک بازویی دچار مشکلی بشود، می توان از سایه بان بازویی استفاده کرد. هر چقدر که کارخانه تولید کننده سایبان ها مثل سایبان جایگاه سوخت در جهان از اعتبار بیشتری برخوردار باشد، قیمت این نوع سایبان بیشتر است. ایران سایبان،تولید کننده انواع سایبان جمع شو بازویی درمدلهای مختلف و با قابلیتهای متنوع میباشد.ازآنجاییکه، امروزه سایبان بازویی ایران سایبان کاربردهای بسیار مختلفی یافته است.

معمولا افرادی که نیاز به سایبان شیک و باکیفیت دارند، می توانند سایبان بازوئی هوشمند را انتخاب کنند.قیمت سایبان بازویی را میتوانید از کارشناسان ایران سایبان بصورت تماس تلفنی و یا از طریق واتس آپ استعلام نمایید. سایبان رستوران هم به صورت دستی و هم به صورت سایبان برقی، با توجه به سلیقه مشتری و رعایت نکات فنی توسط شرکت ایران سایبان تولید میشود. در صورت تجهیز سایبان بازویی به موتور برقی،ریسیور و ریموت با نامهای سایبان اتوماتیک ،سایبان برقی و در صورت اضافه شدن سنسورهای هوشمند ایران سایبان نظیر سنسور لرزش ، سنسور باد و سنسور گرما به آن با نام سایبان هوشمند نیز شناخته میشود. معمولا هر چه شیب سایبان کمترباشد، سایه آن بیشتر میشود. امروزه مراکز فروش سایه بان محصولات متعددی را به لحاظ نوع پرداخت و تکنولوژی به کار رفته در آن ها، به مشتریان عرضه می کنند؛ اما ما چگونه باید سایبانی با قیمت مناسب و مقرون به صرفه خریداری کنیم.

سایبانی است که به صورت ثابت تولید می شود وبر عکس سایه بان فنری، سایه بان بازویی، سایبان کالسکه ای متحرک نمی باشد،و از این جهت با تابلو های تبلیغاتی دارای وجه اشتراک می باشد.قیمت سایه بان تبلیغاتی دکوراتیو نیز تقریبا با قیمت سایه بان کالسکه ای برابر بوده و تفاوت آنچنانی با یکدیگر ندارند . سایبان بازویی به نمونه ای از سایبان ها اطلاق می گردد که دارای بازوهایی جمع شونده بوده تا بتوان به کمک این بازوها سایبان مغازه را باز و بسته کرد.سایه بان بازویی را ایران سایبان با کیفیت بسیار مطلوبی تولید و روانه بازار کرده تا مصرف کننده از این نوع سایبان ها رضایت کامل داشته باشد. سایه بان بازویی را شرکت ایران سایبان با کیفیت بسیار مطلوبی تولید و روانه بازار مینماید. برقی بودن سایبان موجب افزایش قیمت سایبان شده اما با توجه به افزایش کیفیت بسیار زیادی که اضافه می شود، می توان افزایش قیمت آن نسبت به سایه بان بازویی دستی را نادیده گرفت.

علاوه بر موتور تجهیزات دیگری برای عملکرد اتوماتیک سایه بان نیاز است که از مهمترین آنها می توان به گیربکس اشاره کرد. در بازار ممکن است سایه بان رستوران را با نام های دیگری مانند سایبان جکی رستوران، سایبان برقی رستوران، سایبان هوشمند رستوران و… پارامترهای دیگری که بر جنگلهای بارانی گرمسیری تأثیر میگذارد، غلظت دیاکسید کربن، تابش خورشید و در دسترس بودن نیتروژن است. اکنون که با انواع سایبان و نکات خرید آن آشنا شدید؛ میتوانید بهترین نوع آن را انتخاب کرده و از فروشگاهی معتبر با قیمت بسیار مناسب خریداری کند. این موضوع باعث شده تا دوام و کارایی این نوع از سایه بان ها بسیار بیشتر شود.

همچنین خطرات استفاده از این مواد را برطرف می نماید.

عملکرد این سایبان ها شامل چتر معمولی است. بدین ترتیب استفاده از این سایبان ها محدود به فصل خاص و یا شهر به خصوصی نمی باشد. برای مثال با توجه به اسکلت آلومینیومی که برای سایبان فنری بازویی مورد استفاده قرار گرفته، رنگ کاری خاصی نیاز نبوده و این موضوع بر کیفیت و زیبایی سایبان می افزاید. جنس پارچه هم بسیار مناسب است که باید درست انتخاب شود و برای انتخاب درست لازم است به شرایط آب و هوایی منطقه ای که قرار است نصب شود دقت کنید. سایبان پیش ساخته نگین از قسمت بالا دارای مهاربند فلزی است که تحمل نگهداری پوشش سایبان رادارد و به همین خاطر سایبان پیش ساخته نگین با پیش آمدگی تا 6 متر بدون نیاز به پایه مزاحم و اضافه قابل نصب است. از آنجایی که دارای سازه های آلومینیومی هستند، در برابر زنگ زدگی و زنگ خوردگی به شدت مقاوم می باشند.

بدین ترتیب به راحتی می توان رنگ دلخواه و یا رنگ مورد نیاز را پیدا کرده و از آن استفاده کرد.یکی دیگر از قابلیت های سایه بان بازویی این است که دارای روکش ضد آب می باشند. سایبان موتور دار ، دارای ریموت کنترل است و هرجای مسیر بازشدن می توانید با استفاده از ریموت آنرا متوقف کنید و نیازی نیست حتما کامل باز یا بسته شود. به همین دلیل از سایبان های برقی با ریموت کنترل در پارکینگ ها به صورت گسترده استفاده می شود. در برخی از مدل های پیشرفته یک ریموت کنترل نیز طراحی شده است که می توان حالت های مختلف کارکرد سایبان برقی را با آن تنظیم کرد. بدین ترتیب این نوع از سایبان ها چند منظوره می باشند و افرادی که از آنها استفاده کرده اند، رضایت بسیار بالایی داشته اند.

روکش فلکسی را می توان به عنوان تبلیغات نیز استفاده کرد، زیرا این قابلیت را دارد که چاپ دیجیتال را به راحتی بر روی آن انجام داد. در هر خانه ای یک الی چند ماشین وجود دارد که نیاز است آنها را در برابر شرایط جوی نامناسب مثل تابش نور شدید آفتاب و یا بارش برف و باران محافظت کرد. هر چه ضخامت بازوها بیشتر باشد استحکام و ایمنی سایبان را افزایش می دهد و مقاومت آن را در برابر عوامل محیطی مانند باد و طوفان نیز بیشتر می کند. از طرفی دیگر معمولا آلومینیوم مقاومت بسیار بالایی در برابر سرما، گرما، رطوبت و غیره دارد.