دانلود کتابهای علوم غریبه و کمیاب بسته طلایی 1 اختصاصی چیمِن بوکز Read books online free, Free books online, Free pdf books | maktabdata

به تعبیر پرویز براتی نویسنده کتاب پیش رو، گونه ادبیاتی این آثار با داستان‌های علمی تخیلی و نیز داستان‌های فانتزی مشابهت دارد و گاهی با آن‌ها یکی انگاشته می‌شود. بادها یا زارهای جنوب ایران، نمونه بارز و خوبی از مواجهه با پدیده‌های متافیزیکی و اصطلاحا غریبه هستند که به عنوان باور بومی مردمان این بخش از ایران، برای عده‌ای جالب و جذاب بوده و همچنین، مورد اقتباس و بهره‌برداری برای تولید آثار ادبی و هنری نیز قرار گرفته‌اند. حسین واعظ، سهروردی، شیخ بهایی، اسحاق نیوتن و گوتفرید لایب‌نیتس همگی از اسامی و شخصیت‌هایی هستند که در زمینه علوم غریبه کار کرده و آثاری از خود به جا گذاشته‌اند. کتابی زیبا که در مورد تسخیرات اجنه و علوم غریبه حضرت سلیمان است در مورد اسرار حضرت سلیمان و طلسمات آن است که در اینجا برای شما قرار داده شده است.

خرید کارت به کارت

دانلود کتابهای علوم غریبه و کمیاب بسته طلایی 1 اختصاصی چیمِن بوکز Read books online free, Free books online, Free pdf books | maktabdata

دانلود پی دی اف کتاب گنج العرش یا همان کتاب کلیات بحر العجائب (فی علوم الغریبه، طلسمات و…)، درباب علوم غریبه و علم شریف رمل و طلسمات، احضار آینه، احضار جن و… تاب مرجان جادو در موضوعاتی همچون آینه بینی و دعوات و احضار موکل نوری و ناری و فتح کنوز و دفائن و ابطال سحر و کارگشایی و بخت گشایی و افزایش رزق و روزی و بسیاری از موارد دیگر میباشد . این کتاب را برای تمامی علاقه مندان به علوم غریبه و متافیزیک پیشنهاد میکنم. کتاب «بادهای افسون» نوشته پرویز براتی اردیبهشت سال ۹۶ توسط نشر چشمه منتشر و در نمایشگاه کتاب تهران عرضه شد. این کتاب بهمن‌ماه همان سال به چاپ دوم رسید و در حال حاضر هنوز نسخه‌های این نوبت از چاپش در بازار نشر هستند.

اعلام شرایط خرید خودروهای عرضه شده در بورس کالا

این دین مخالف خرافاتی است که در اثر فعالیت‌های تورانیان در ایران رواج یافته بود. این محقق همچنین اشاره می‌کند که در اوستا (کتاب مقدس زرتشتیان)، جادوگران دیو نامیده می‌شوند. علوم غریبه قبل از ساسانیان هم در ایران رواج داشتند، با این تفاوت که بُعد خرافی آن‌ها بالا بود و به جادوگری گرایش داشت. بد نیست این توضیح را هم اضافه کنیم که علم حروف از شاخه‌های علم سیمیاست که احمد البونی و ابن عربی هر دو آثاری در این زمینه نوشته‌اند. در این زمینه می‌توان به کتاب «حروفیه» نوشته فاتح اسلو اِر مراجعه کرد که چند سال پیش با ترجمه داود وفایی توسط نشر مولی به چاپ رسید و در آن درباره این نهضت و عقایدش اطلاعاتی ارائه شده است. غلامحسین ساعدی در پژوهش‌هایی که داشته، بادهای پراکنده سواحل و جزایر خلیج فارس را به ۷ گروه تقسیم کرده است.

کتاب آشنایی با علوم غریبه

این کتاب در واقع یک اثر عمومی برای آشنایی با علوم غریبه و پدیده‌هایی مثل زار و بادهای جنوبی است. به هر حال، اگر مخاطبی کنجکاو باشد و بخواهد از راه مطالعه و رجوع به کتاب، پاسخ این میل را بدهد، «بادهای افسون» می‌تواند قدم ابتدایی خوبی برای این کار باشد. این کتاب، قدم‌های بعدی را هم در خود معرفی کرده و منابعی را به مخاطب عرضه می‌کند که در صورت تمایل به مطالعه تخصصی، می‌تواند به آن‌ها رجوع کند.

  • علوم غریبه یکی از دسته بندی انواع علم ها است که به بررسی نیرو های ما فوق طبیعت می پردازد .
  • برای اینکه به نماز جلوه بندگی پروردگار عالم بدهد، باید آگاهی از وابستگی کامل به ج-د و آمادگی برای ایثار را در آن وارد کرد.
  • زیرا یک بت پانتئون یوروبا ، دعاهای مختلفی به زبان مادری مذهب آفریقایی دارد.
  • مثلا هرگاه درخواست بخشایش گناهان خود را داشته باشیم، خداوند را با لفظ “ یا غفور” می خوانیم و برای درخواست بهبود یک بیمار، لفظ “ یا شافی” را بکار می بریم، زیرا هر کدام از اسماء الهی اثر ویژه خود را دارند .
علی ریاحی نیز به عنوان یک محقق دیگر، بادهای پراکنده در بلوچستان را به ۵ گروه تقسیم کرده است. بادها در یک طبقه‌بندی دیگر به ۲ دو دسته کلی مسلمان و کافر هم تقسیم می‌شوند. براتی در کتاب خود اشاره کرده که آرییان ارواح بد را دشمن می‌دانستند و با اورادی به دفع شر آنان می‌پرداختند که این اعمال بعدها موجب گسترش سحر و جادو شد. در سطور بعدی این مطلب به مفاهیمی چون سحر و جادو نیز خواهیم کتاب های علوم غریبه پرداخت. کتب علوم غریبه تخصصی بوده و بهتر است توسط اساتید و یا زیر نظر اساتید این حوزه استفاده شوند. در این بسته کتاب های آموزشی همه به زبان فارسی روان، ساده ترین آموزش ها و بدون سانسور قرار گرفته است.